MEIE MISSIOON/VISIOON JA VÄÄRTUSED

MEIE MISSIOON on hoolida kogukonnast, olla peredele usaldusväärne koostööpartner, pakkudes kvaliteetset lastehoidu turvalises ja armastavas keskkonnas.

Püüame soodustada tervete ja õnnelike inimeste kasvu, sest tunnistame, et meie lapsed saavad muuta maailma paremaks kohaks.

Toetame lapse individuaalsust ja terviklikkust. Õppe-kasvatustöö planeerides arvestatakse iga lapse isikupäraga

Peame oluliseks lapses säilitada südamest tulev huvi andmaks talle kaasa kõige olulisema, kindlustunde ümbritseva maailma headusest ja turvalisusest mis toetab tema arengut.

Varane lapsepõlv on kriitiline arenguaeg ja usume, et rõõmu, mängu, avastuse ja uudishimuga täidetud lapsepõlv võib mõjutada kogu elu.

Peame oluliseks, et väärtustatakse ja märgatakse igat last, suheldakse lapsega, leitakse iga lapse jaoks aega.
Luuakse soe ja turvaline suhe lapsega kallistatakse ja lohutatakse last. Pinged, arusaamatused ja probleemid lahendatakse rahulikult ja positiivselt.

Pakume võimalust lapsel harjutada ja täiustada koostööoskusi. Koostööoskused on tänapäeva inimese põhioskusteks. Nende õppimisel lapsepõlveeas on oluline olla täiskasvanute kõrval, et neid omandada mudeldamise teel (ehk sotsiaalse õppimise teel). See eeldab kasvatajate poolt tulemuslike ja vägivallatute suhtlemismudelite kasutamist.

Panustame sellesse, et Linnupesa on koduse õhkkonnaga lastehoid kuhu on lapsel hea tulla ja kus on hea olla!

MEIE MEESKOND

Relika Kabral

Lastehoiu tegevjuht

Pille Kabral

Juhataja